Axes Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe w Szczecinie

O biurze rachunkowym Axes Sp. z o.o. w Szczecinie

Nasz cel

Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia w prowadzeniu biznesu. Jesteśmy firmą, która aktywnie wesprze Państwa w podejmowaniu efektywnych decyzji zarządczych.

Doświadczenie

Założyciele Spółki są osobami o wszechstronnych kwalifikacjach. Pracując w dużych korporacjach w branży chemicznej oraz małych firmach nabyli unikatowe kompetencje, które postanowili zaoferować małym przedsiębiorcom. W oparciu o te kompetencje – w 2009 roku Spółka wprowadziła kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i doradztwa dla firm. Nasze atuty to: wiedza prawnicza, wiedza ekspercka z zakresu rachunkowości zarządczej, księgowości, podatków i postępowań podatkowych, procesów gospodarczych, kompetencje w zakresie realizacji projektów, zaangażowanie, dokładność i rzetelność.

Zaangażowanie

Najważniejszym zasobem Spółki Axes jest zaangażowany zespół. Wieloletnie doświadczenie w biznesie, w tym na stanowiskach związanych z zarządzeniem, daje nam pewność, że budując zespół trzeba kierować się przede wszystkim wewnętrzną motywacją i zaangażowaniem pracowników, w dalszej kolejności weryfikując kompetencje twarde, związane z wykształceniem i doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie pracowników wprost przekłada się na zadowolenie naszych klientów a tym samym na rezultaty biznesowe, dlatego dbamy o utrzymanie wysokiego poziomu zaangażowania naszych pracowników.

Zaufanie klientów

Przez dekadę naszej działalności Kancelaria Rachunkowa Axes zdobyła uznanie klientów konsekwentnie realizując standardy realizacji usług oraz obsługi klientów. Budując korzystne postrzeganie naszej marki na stałe związaliśmy ze sobą wielu przedsiębiorców, którzy zawsze mogą liczyć na nasze zaangażowanie i skuteczność w rozwiązywaniu problemów. W naszym portfolio aktualnie posiadamy ponad 120 klientów zarówno ze Szczecina, Choszczna i okolic.